Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrozně hrozně moc se omlouvám!

31. 5. 2009

 Strašně se omlouvám, že sem nic nepřidávál, ale mám nový koníček a to překládání mangy. Nejdřív jsem to zkusila v ájině, jenže to jsem úplně pohořela. :( No tak místo toho překládám z ruštiny. Fakt mi to jde a už mám prvních pár stránek. Je to SasuNaru až na to, že Naruto je holka!

Takže vám slibuju, že až tu mangu přeložim tak jí dám sem. Sice to nebude nic moc. Jsem v překládání úplný amatér. xD

Klapče: Milá klapčo,

asi ti udělám radost, když ti teď oznámím, že ten tvůj nápad s Gaarou mě zaujal. Proto budou Naruto a Gaara v menší (možná větší xD) rozepři.

Kdyby tak někoho taky napadlo co by se mohlo s tát v mé povídce "Polepšovna" ať mi napíšou do komentíků a já jim vyhovím. Samozřejmně né všechno aby se povídka držela hlavního děje!

Tak zazím pa. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Coerce : Blood pressure table

(ARetlylils, 9. 10. 2018 4:36)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-de-vente-en-pharmacie/

HOOOOOOOOOOOOJ

(suzu-chan tvo SB XD, 5. 6. 2009 14:12)

Jak se ti vede ?
Jestli se chceš zůčastnit SONDP koukni se ke mně na blog , tam je o tom více .
Ale jelikož vím , že umíš psát tak věřím , že to alespoň vyzkoušíš .

Těším se

(Klapča, 2. 6. 2009 9:06)

Těším se i na novou kapitolku Polepšovny i na tu mangu :) A děkuji, že tu rozepři napíšeš... Nikde jsem ještě nikdy nenašla nějakou shonen povídka, ve které byla Naruto A Gaara v rozepři :) Tak se moooooooc těším :)